KÖSTER CRISIN 76 Concentrate - hydroizolácia proti vzlínajúcej vlhkosti

Veľmi nízko viskózna syntetická živica pre hydroizoláciu proti vzlínajúcej vlhkosti v prípade vysokej vlhkosti a obsahu soli v murive. Vzhľadom na veľmi nízku hustotu a povrchové napätie, ktoré je podstatne nižšie ako je u vody, KÖSTER Crisin 76 Concentrate vytláča vodu z kapilár.

Položka bola vypredaná…
Dostupné u nášho dodávateľa
Značka: KÖSTER
€546 / ks €455 bez DPH €54,60 / 1 l
Kategória: Hydroizolácie
Hmotnosť: 10 kg
Položka bola vypredaná…

KÖSTER CRISIN 76 Concentrate

Veľmi nízko viskózna syntetická živica pre hydroizoláciu proti vzlínajúcej vlhkosti v prípade vysokej vlhkosti a obsahu soli v murive. Vzhľadom na veľmi nízku hustotu a povrchové napätie, ktoré je podstatne nižšie ako je u vody, KÖSTER Crisin 76 Concentrate vytláča vodu z kapilár. Po úplnom vytvrdnutí zostáva KÖSTER Crisin 76 Concentrate elastický a nedegraduje.

Hustota: 0,91 g / cm3, viskozita 15 mPa.s.

Koncentrát KÖSTER Crisin 76 je odolný voči všetkým agresívnym médiám, ktoré sa zvyčajne vyskytujú v murive, ako sú kyseliny, zásady a soli počas aplikácie, ako aj po úplnom vytvrdnutí.

Testované podľa smerníc WTA. Spoločne so sanačnými omietkami KÖSTER je vhodný na obnovu muriva.

KÖSTER Crisin 76 Concentrate je bezrozpúšťadlová koncentrovaná tekutá syntetická živica. Preniká hlboko do najmenších kapilár a pórov v stavebných materiáloch. Kapiláry obalené koncentrátom KÖSTER Crisin 76 sú lemované živicou a sú hydrofóbne. Vytvrdzovanie vstrekovaného produktu je nezávislé od sušenia muriva. Po úplnom vytvrdnutí KÖSTER Crisin 76 zostáva pružný, nerozkladá sa, pôsobí neutrálne a neovplyvňuje oceľovú výstuž. Počas aplikácie a po úplnom vytvrdnutí je KÖSTER Crisin 76 Concentrate odolný voči všetkým obvyklým žieravinám v murive, ako sú kyseliny, zásady a soli.

Oblasti použitia: Na nasýtenie a beztlakové injektovanie na vytvorenie následnej horizontálnej hydroizolácie proti kapilárnej stúpajúcej vlhkosti vo všetkých minerálnych stavebných materiáloch. Môže byť použitý zvnútra alebo z vonku. Môže byť použitý v prípadoch vysokého stupňa prenikania vlhkosti a so všetkými stupňami kontaminácie soľou.

TECHNICKÝ LIST

Horizontálne bariéry VIDEO.

Spotreba: 0.04 l / m na cm hrúbky steny

Balenie: 10 l kanister

 

Koster Crisin 76 - postup pri realizácii horizontálnej bariéry

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: