KÖSTER Bikuthan 2K

Kód: 8352
€85,68 €71,40 bez DPH
Dostupné u nášho dodávateľa
Bezrozpúšťadlová, stabilná, dvojzložková polymérne modifikovaná asfaltová hrubo-vrstvová tesniaca stierka s polystyrénovým plnivom podľa DIN 18 195.

Detailné informácie

15 rokov skúseností Na trhu pôsobíme už 15 rokov

100% preverené produkty Produkty používame a odporúčame

Rýchle doručenie tovar doručíme do 2 pracovných dní

Kamenná predajňa na adrese Hraničná 16

Podrobný popis

KÖSTER Bikuthan 2K

Bezrozpúšťadlová, stabilná, dvojzložková polymérne modifikovaná asfaltová hrubo-vrstvová tesniaca stierka s polystyrénovým plnivom podľa DIN 18 195. Schválené stavebnými úradmi. Pre hydroizoláciu konštrukčných prvkov v kontakte so zemnou vlhkosťou, izolačný systém vhodný pre suterény.

KÖSTER Bikuthan 2C je dvojzložková bezrozpúšťadlová polymérom modifikovaná bitúmenová stierka s vysokou priľnavosťou k suchým a mierne vlhkým podkladom. Materiál bol testovaný a úradne schválený stavebnými orgánmi podľa DIN 18533 pre triedu zaťaženia vodou W1-E, W2.1-E, W3-E a W4-E. Už krátko po aplikácii je materiál odolný voči dažďu. Prísady polystyrénu zaisťujú jednoduchú aplikáciu.

Oblasti použitia:

KÖSTER Bikuthan 2C je bezpečná a dlhotrvajúca vonkajšia hydroizolácia podzemných stien, základov, základových dosiek v sklone, na hydroizoláciu balkónov a terás nad neobývanými priestormi a na hydroizoláciu miestností s parou a vlhkosťou. KÖSTER Bikuthan 2C spĺňa normu DIN 18533; Hydroizolácia proti zemnej vlhkosti, presakovej, netlakovej a tlakovej vode podzemných konštrukcií a mokrých priestoroch. Pretože aplikácia hydroizolácie sa vykonáva v závislosti od podmienok zaťaženia, musia byť podmienky zaťaženia pred aplikáciou určené projektantom. KÖSTER Bikuthan 2C je tiež vhodný na hydroizoláciu pod potery a na lepenie izolačných a drenážnych dosiek. Autoritatívne podľa DIN 18533: 2017-07: W1-E: Zemná vlhkosť a voda bez hydrostatického tlaku W2-E: Voda s hydrostatickým tlakom W3-E: Voda bez hydrostatického tlaku na stropoch pokrytých zemou W4-E: Zadržaná voda a zemná vlhkosť na stenách, ako aj kapilárna voda vo vnútri a pod stenami Vyhotovenie hydroizolácie musí byť vykonané v súlade s podmienkami zaťaženia podľa DIN 18533, časť 1, oddiel 5. Podmienka zaťaženia (trieda vystavenia vplyvu vody) musí byť pred aplikáciou určená projektantom.

Spotreba: 4 - 5 l/m²

Balenie: 28 l vedro (35kg); tekutá zložka 25 l; prášková zložka 3,75 kg (W 250 028)

TECHNICKÝ LIST

Poznámka: názov KÖSTER Bikuthan 2K je zameniteľný s názvom Bikuthan 2C. Označenie 2K je z nemeckého jazyka (2-Komponente) alebo 2C z anglického jazyka (2-component). Čiže alternatívny materiál KÖSTER Bikuthan 1K (resp. 1C) je jednozložkový (jednokomponentový).

Dodatočné parametre

Kategória: ZÁKLADY DOMOV, PIVNICE
Hmotnosť: 35 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: