Canada Rubber N300, 5kg

Kód: 8477
€23 €19,17 bez DPH
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.9.2021
Náterová tekutá guma Canada Rubber N300 je zmes aniónového základu vysokoelastickej asfaltovej emulzie s minerálnymi stabilizátormi. Pružnosť dovoľuje efektívne zakrytie akejkoľvek podkladovej vrstvy a rovnako zabezpečuje dobrú odolnosť voči poveternostným podmienkam a degradácii podkladovej vrstvy. Nanáša sa na akýkoľvek stavebný povrch. Takto vytvorený hydroizolačný film má vysokú odolnosť voči malej koncentrácii kyselín a zásad a neovplyvňujú ju ani soli zo spodnej vrstvy.

Detailné informácie

15 rokov skúseností Na trhu pôsobíme už 15 rokov

100% preverené produkty Produkty používame a odporúčame

Rýchle doručenie tovar doručíme do 2 pracovných dní

Kamenná predajňa na adrese Hraničná 16

Podrobný popis

Canada Rubber N300

Náterová tekutá guma Canada rubber N300 je zmes aniónového základu vysokoelastickej asfaltovej emulzie s minerálnymi stabilizátormi. Pružnosť dovoľuje efektívne zakrytie akejkoľvek podkladovej vrstvy a rovnako zabezpečuje dobrú odolnosť voči poveternostným podmienkam a degradácii podkladovej vrstvy. Nanáša sa na akýkoľvek stavebný povrch. Takto vytvorený hydroizolačný film má vysokú odolnosť voči malej koncentrácii kyselín a zásad a neovplyvňujú ju ani soli zo spodnej vrstvy. Nie je odolná voči benzínovým rozpúšťadlám. Canada Rubber N300 nie je UV-stabilná, t.j. nie je určená ako finálna hydroizolačná vrstva striech.

Použitie

  • Hydroizolácia terás, stien, základov, podzemných nádrží
  • Upevnenie a ochrana izolačných vrstiev a penových plastových vrstiev
  • Ochrana tepelnej izolácie (parotesná zábrana)
  • Antikorózna ochrana kovových konštrukcií
  • Kompatibilný  s polystyrénom, polyuretánom, betónom, ľahkým betónom, tehlou, azbestom, cementovými produktmi, kovom

Spôsob aplikácie

Opravovanú plochu zbavte prachu, mastnoty a nečistôt. Pred použitím Canada Rubber N300 je nutné použiť penetračný náter (napr. Canada Rubber P100). Canada Rubber N300 sa nanáša na studený povrch pomocou štetca, valca alebo striekacou pištoľou v najmenej dvoch vrstvách, závisí od požadovaného efektu. Smer každej nasledujúcej vrstvy má viesť kolmo na predchádzajúcu, ktorá musí byť dokonale suchá. Pridaním výstuže (sklenná sieťka) medzi vrstvy sa zvyšuje hydroizolačná odolnosť. Canada Rubber N300 sa nesmie používať pri teplotách nižších ako 5 °C. Náradie hneď po použití očistiť vodou. V prípade zaschnutého materiálu je možné použiť technický benzín.

[embed]https://www.youtube.com/watch?v=JsGPzDpZRiM[/embed]

Spotreba

Závisí na poréznosti a štruktúry povrchu, aplikácia je približne 1,2 až 2,0kg/m2. Pre dosiahnutie riadnej hydroizolačnej vrstvy je potrebné dosiahnuť vrstvu aspon 1mm, toto sa dosiahne vrstvením po zaschnutí predošlej hydroizolačnej vrstvy. Odporúčajú sa minimálne 2-3 vrstvy.

Balenie a skladovanie: Výrobok je k dispozícii v 5kg a 10kg baleniach. Skladujte 12 mesiacov od dátumu výroby uvedeného na obale. Skladujte pri teplotách od +5 °C do +30 °C.

Bezpečnostné pokyny

Vyhnite sa dlhšiemu kontaktu s pokožkou. V prípade zasiahnutia očí, ihneď vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc. Odpad voľne nevyhadzovať, triediť podľa platných environmentálnych predpisov. Výrobok je bezpečný pre prepravu.

Nezabudli ste?:

K produktom Canada Rubber ponúkame tiež náradie na aplikáciu, štetce, štetce ,,zároháky,, pre ťažko dostupné miesta, malé a veľké valčeky, výstužné textílie rôznych šírok (napríklad tieto), penetračný náter, maskovacie papierové pásky a ďaľšie doplnky pre nákup na jednom mieste. Určite si nezabudnite pribaliť gumené jednorazové pracovné rukavice!

JE ZAKÁZANÉ APLIKOVAŤ POČAS DAŽĎA A BEZPROSTREDNE PRED JEHO ZAČIATKOM!!!

 

Dodatočné parametre

Kategória: BALKÓNY / TERASY
Hmotnosť: 5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: