0,00  EUR

Košík je prázdny

Náterová tekutá guma CANADA RUBBER A400 - šedá alebo biela (10kg) CENA BEZ DOPRAVY!

78,00 EUR

65,00 EUR netto

Canada Rubber A400 je novo vyvinutý inovatívny hydroizolačný náter na báze akrylátovej disperzie s minerálnymi plnivami a pigmentmi. Neobsahuje rozpúšťadlá, je nehorľavý anevplýva na neho slnečné žiarenie. Canada Rubber A400 je všestranný hydroizolačný náter, ktorý sa používa v oblasti hydroizolácií. Je vysoko flexibilný, odolný voči UV žiareniu a chemikáliám.  Doprava bude vyčíslená po objednávke.

Použitie

Canada Rubber A400 sa používa ako hydroizolačný náter na rôzne druhy podkladov, ako sú betón, tehla, drevo, kov, taktiež na hydroizoláciu striech, strešných žľabov, rybníkov, balkónov, vodných nádrží, základov.

Spôsob aplikácie

Povrch musí byť čistý, suchý, zbavený prachu, mastnoty a voľných častíc. Výrobok je potrebné dôkladne premiešať pred použitím. Naneste za studena štetcom, valčekom alebo striekacou pištoľou v jednej alebo viacerých vrstvách, v závislosti od požadovaného efektu. Smer každej nasledujúcej vrstvy má viesť kolmo na predchádzajúcu, ktorá musí byť dokonale suchá. Nepoužívať pri teplote nižšej ako +5 °C. V prípade zvislých častí a šikmých striech sa nanáša v2-3 tenkých vrstvách, aby bola dosiahnutá hrúbka 1mm. Pre ploché strechy je optimálne naniesť 3-4 vrstvy, pre dosiahnutie minimálnej hrúbky 2mm. Pre lepšie vystuženie povrchu je doporučené do vrstiev zakomponovať sklotextilnú mriežku. Po aplikácii nie je potrebné pretierať, náter funguje ako finálna vrstva, ktorá je UV stabilná. Náradie hneď po použití očistiť vodou. V prípade zaschnutého materiálu je možné použiť technický benzín.

Spotreba

Spotreba závisí na poréznosti a štruktúry povrchu a počtu náterov. Odporúčaná spotreba je 1,3 až 2 kg/m2.

Balenie a skladovanie

Výrobok je k dispozícii v 10kg baleniach. Skladujte 12 mesiacov od dátumu výroby uvedeného na obale. Skladujte pri teplotách od +5 °C do +30 °C.

Bezpečnostné pokyny

Vyhnite sa dlhšiemu kontaktu s pokožkou. V prípade zasiahnutia očí, ihneď vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc. Odpad voľne nevyhadzovať, triediť podľa platných environmentálnych predpisov. Výrobok je bezpečný pre prepravu