0,00  EUR

Košík je prázdny

NÁTEROVÁ TEKUTÁ GUMA CANADA RUBBER N300 (10KG) CENA BEZ DOPRAVY!

42,00 EUR

35,00 EUR netto

Popis

Canada Rubber N300 je zmes aniónového základu vysokoelastickej asfaltovej emulzie s minerálnymi stabilizátormi. Pružnosť dovoľuje efektívne zakrytie akejkoľvek podkladovej vrstvy a rovnako zabezpečuje dobrú odolnosť voči poveternostným podmienkam a degradácii podkladovej vrstvy. Nanáša sa na akýkoľvek stavebný povrch. Takto vytvorený hydroizolačný film má vysokú odolnosť voči malej koncentrácii kyselín a zásad a neovplyvňujú ju ani soli zo spodnej vrstvy. Nie je odolná voči benzínovým rozpúšťadlám. Doprava bude vyčíslená po objednávke.

Použitie

 •   Hydroizolácia terás, stien, základov, podzemných nádrží

 •   Upevnenie a ochrana izolačných vrstiev penových

  plastových vrstiev

 •   Ochrana tepelnej izolácie (parotesná zábrana)

 •   Antikorózna ochrana kovových konštrukcií

 •   Kompatibilný s polystyrénom, polyuretánom, betónom,

  ľahkým betónom, tehlou, azbestom, cementovými produktmi, kovom

  Spôsob aplikácie

  Opravovanú plochu zbavte prachu, mastnoty a nečistôtNanáša sa na studený povrch pomocou štetca, valca alebo striekacou pištoľou v najmenej dvoch vrstvách, závisí od požadovaného efektu. Smer každej nasledujúcej vrstvy má viesť kolmo na predchádzajúcu, ktorá musí byť dokonale suchá. Pridaním výstuže (sklená sieťka) medzi vrstvy sa zvyšuje hydroizolačná odolnosť. Canada Rubber N300 sa nesmie používať pri teplotách nižších ako 5 °C. Náradie hneď po použití očistiť vodou. Vprípade zaschnutého materiálu je možné použiť technický benzín.

  Spotreba

  Spotreba závisí na poréznosti a štruktúry povrchu, aplikácia je približne 1,2 až 2,0kg/m2.

  Balenie a skladovanie

  Výrobok je k dispozícii v 5kg a 10kg baleniach. Skladujte 12 mesiacov od dátumu výroby uvedeného na obale. Skladujte pri teplotách od +5 °C do +30 °C.

  Bezpečnostné pokyny

  Vyhnite sa dlhšiemu kontaktu s pokožkou. V prípade zasiahnutia očí, ihneď vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc. Odpad voľne nevyhadzovať, triediť podľa platných environmentálnych predpisov. Výrobok je bezpečný pre prepravu