0,00  EUR

Košík je prázdny

TEKUTÁ GUMA N500 -jednoduchá aplikácia svojpomocne

Tekutá guma N500 je univerzálny materiál ochraňujúci proti zatekaniu a korózii zemné aj strešné povrchy, obzvlášť strechy. Je to ideálny produkt pre izolácie v domácich podmienkach - vďaka tekutej konzistencii a vysokej priľnavosti ho môže aplikovať každý domáci majster, zručnejší aj menej zručný bez potreby použitia špeciálneho vybavenia. Jednovrstvová aplikácia podstatne skracuje čas aplikácie a uľahčuje prácu. Je úspešne použiteľný do izolácie spojov izolačných asfaltových pásov, spojov plechov, okolo strešných okien, okolo strešných vpustí, svetlíkov, ventilačných otvorov a parapetov. Izolačné vlastnosti tohoto materiálu sú také výmimočné, že s týmto produktom je možné izolovať aj vodné nádrže! Pre dokonalú priľnavosť použite penetračný náter Canada Rubber P100 !

uszczelnienie dachu z papy
uszczelnienie dachu z papy

Skvelá priľnavosť

Vynikajúca priľnavosť a elasticita produktu Canada Rubber N500 dovoľuje získať trvalú vrstvu, ktorá dokonale prilieha ku všetkým bežným druhom stavebných povrchov a pracuje spolu s nimi. Netreba sa báť, žeby sa materiál odlepil, zošúveril, alebo praskol - aj po veľa rokoch, pokiaľ na neho nevplývajú iné statické faktory. Materiál Canada Rubber N500 prenikne do každej trhlinky a dôkladne vyplní spoje všetkých materiálov. Canada Rubber N500 je odolný voči UV žiareniu, vďaka čomu je možné ho použiť aj ako do vonkajších priestorov, tak aj do vnútorných priestorov budov bez rizika poškodenia mrazom, alebo slnkom. 

Materiál zhodný s Európskou normou EN 15814:2011+A2:2014 
Trieda odolnosti voči ohňu B v súlade s PN-EN 13501-5+A1:2010 

  • izolacje natryskowe

Výhody hydroizolácie Canada Rubber N 500:

  • Rýchla a jednoduchá aplikácia za studena
  • Bez odstraňovania asfaltových pásov, odstraňovania plechov
  • rozťažnosť do 900% s pamäťou tvaru
  • bez spojov
  • nepraská, neláme sa

  • Dokonalá priľnavosť k väčšine podkladov
  • Hydroizolácia podzemných, pozemných a strešných povrchov
  • Odolný mrazu, starnutiu a UV žiareniu
  • Šetrný voči životnému prostrediu, netoxický, nehorľavý

Vystuženie textíliou

Malé trhlinky, diery, skrutky/klince, spoje asfaltových pásov alebo plechov, miesta okolo komínov ktoré potrebujú dodatočnú výstuž. Ponúka sa vtedy riešenie celoplošného náteru/nástreku produktom Canada Rubber N500, predtým ale vystuženiu spojov a trhlín geotextíliou v kombinácii s Canada Rubber N500. Vďaka hore opísanému postupu produkt dôkladne zaizoluje hore spomenuté  povrchy, bude s nimi spolupracovať a zaistí Váš spojoný spánok na mnoho rokov. 

 

nástrekové hydroizolácie